Zahájení školního roku 2021/22

Typ: náš tip | ostatní
Provoz MŠ od 1. 9. 2021

Vážení rodiče a přátelé školy,

doufáme, že jste si užili ve zdraví pohodové léto a těšíme se na setkání  v naší mateřské škole ve středu 1. 9. 2021. Přejeme si, aby byl nový školní rok co nejklidnější, bez omezení příjemných aktivit a společných akcí. Věříme nadále v přátelskou a vzájemnou spolupráci, které si velmi ceníme. Připomínáme nutnost postupné adaptace nováčků zmiňované na třídní schůzce v měsíci červnu! Veškeré dotazy či informace vám rády zodpovíme při nástupu a na rodičovské schůzce, která proběhne během měsíce září (termín upřesněn na nástěnce MŠ). Žádáme také o sledování a dodržování  platných epidemiologických nařízení vzhledem ke Covid - 19 pro školy a školská zařízení. Předem děkujeme za vstřícnost a odpovědný přístup!

Za kolektiv MŠ

Vytvořeno: 25. 8. 2021