Obsah

Pozdrav rodičům a dětem

Typ: ostatní
Vážení rodiče,všechny Vás moc zdravíme

Vážení rodiče, nejdříve Vás všechny za celý kolektiv školky moc zdravím a prosím o předání pozdravu i Vašim ( našim) dětem. Nyní reaguji na  tel. dotazy ohledně otevření a provozu mateřské školy. Moc informací bohužel nemáme a stále čekáme na vyjádření vlády. Vzhledem k tomu , že je stále nutnost nošení roušek a zákaz shlukování , nevidím otevření jako reálné. Přesto jsem ale tento problém konzultovala s KHS a nebylo mi za těchto podmínek otevření doporučeno. Prosím vydržte , užívejte si s děti a věřme , že se v květnu uvidíme. Jinak  máme školku krásně vymalovanou, vše důkladně vyčištěné a vydesinfikované a ještě se chystáme upravit záhonky před vchodem do školy . Ještě jednou Vás zdravíme a držte se .  

 

Soumarová Olga , ředitelka školy

 

 


Vytvořeno: 22. 4. 2020
Poslední aktualizace: 22. 4. 2020 10:52
Autor: